Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Pracownicy

Zakład Ekonomii i Finansów

dr Anna Rychły-Lipińska – kierownik zakładu
ul. Kozietulskiego 6-7, I piętro, pok. 
E-mail: anna.rychly-lipinska@apsl.edu.pl 
Tel. sekretariat 59 306 76 04

L.p.Imię i nazwiskoStanowiskoKontakt/ e-mail
1.dr Anna Rychły-Lipińskakierownik zakładu, adiunktanna.rychly-lipinska@apsl.edu.pl
2.dr hab. Volodymyr Streltsovprof. APvolodymyr.streltsov@apsl.edu.pl
3.dr Agnieszka Sałek-Imińska kierownik katedry, adiunktagnieszka.salek-iminska@apsl.edu.pl
4.dr Ewa Radawiecka ewa.radawiecka@apsl.edu.pl
5.dr Waldemar Kunz waldemar.kunz@apsl.edu.pl
6.mgr Aldona Kulikowska aldona.kulikowska@apsl.edu.pl
aldona.kulikowska@wp.pl
7.mgr Renata Szanter renata.szanter@apsl.edu.pl
8.mgr Kamila Majchrzak kamilamajchrzak7@wp.pl
9.mgr Krzysztof Szrajda szrajda@wp.pl
10.mgr Przemysław Mirecki przemyslaw.mirecki@gmail.com
11.mgr Robert Konofał rokofal@wp.pl
12mgr Ewa Kuszniar ewa.kuszniar@interia.pl

 

Zakład Logistyki

dr inż. Iwona Osmólska – kierownik zakładu
ul. Kozietulskiego 6-7, I piętro, pok. 58
E-mail: iwona.osmolska@apsl.edu.pl
Tel. sekretariat 59 306 76 04

L.p.Imię i nazwiskoStanowiskoKontakt/ e-mail
1.dr inż. Iwona Osmólskakierownik zakładu, adiunktiwona.osmolska@apsl.edu.pl
2.prof. zw. dr hab. Piotr Niedzielskiprofesorpiotr.niedzielski@wzieu.pl
3.dr hab. Piotr Walentynowiczprof. APpiotr.walentynowicz@ug.edu.pl
4.dr Jarosław Szrederadiunktjaroslaw.szreder@apsl.edu.pl
5.mgr Wisław Kamińskiwspółpracownikwieslaw.kaminski@apsl.edu.pl
6.mgr Bartosz Kołodziejczykwspółpracownik bartosz.kolodziejczyk@apsl.edu.pl
7.mgr Anna Chojnowskawspółpracownik anna_chojnowska@interia.pl
8.mgr Michał Bronkwspółpracownik mb@translong.pl
9.mgr Agnieszka Moździerzwspółpracownik agnieszka.mozdzierz@wp.pl

 

Zakład Organizacji i Zarządzania

dr Ewa Matuska – kierownik zakładu
ul. Kozietulskiego 6-7, I piętro, pok. 44
E-mail: ewa.matuska@apsl.edu.pl
Tel. sekretariat 59 306 76 04

L.p.Imię i nazwiskoStanowiskoKontakt/ e-mail
1.dr Ewa Matuskakierownik zakładu, adiunktewa.matuska@apsl.edu.pl
2.prof. AP Józef Sadowskiprof. APjozef.sadowski@apsl.edu.pl
3.dr Arkadiusz Grykowykładowcaarkadiusz.gryko@apsl.edu.pl
4.dr Mirosław Betkowskiadiunktmiroslaw.betkowski@apsl.edu.pl
5.mgr inż. Dariusz Trojanekwykładowcadariusz.trojanek@apsl.edu.pl
6.Michał Olejniczakwykładowcamichal.olejniczak@apsl.edu.pl
7.mgr Sylwia Gołembowskawykładowcasylwia.golembowska@op.pl
8.mgr Sylwia Gołembowskawspółpracownikboguslawa.jedruszko@engie.com
9.mgr Edyta Kostarczyk współpracownik edytapawilojc@o2.pl 
10.mgr Ewa Olszówkawspółpracownikewa.olszowka@wp.pl
11.Izabela Wąsowiczwspółpracownikizabela.wasowicz1@op.pl

 

Znajdziesz nas tutaj