Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Struktura

Katedra Socjologii i Politologii

Kierownik Katedry

prof. dr hab. Iryna Surina

ul. Jana Kozietulskiego 6-7, pok.75

e-mail: irina.surina@apsl.edu.pl

Sekretariat

ul. Jana Kozietulskiego 6-7, pok.74

tel. 59 306 76 01

e-mail :  sekretariat.ksip@apsl.edu.pl

Zakład Socjologii

ul.Jana Kozietulskiego 6-7, pok.61

dr hab. Marek Gorzko, prof. AP- Kierownik Zakładu

e-mail : marek.gorzko@apsl.edu.pl

 

prof. dr hab. Iryna Surina

e-mail: irina.surina@apsl.edu.pl

 

dr hab. Anna Babicka – Wirkus, prof. AP

e-mail : anna.babicka-wirkus@apsl.edu.pl

 

dr Małgorzata Chrzanowska - Gancarz

e-mail: machrza@apsl.edu.pl

 

dr Agnieszka Próchniak

e-mail : agnieszka.prochniak@apsl.edu.pl

 

dr Anna Suchocka

e-mail: aasuchocka@interia.pl

Zakład Politologii

ul.Jana Kozietulskiego 6-7, pok.62

dr Marek Brylew -Kierownik Zakładu

e-mail : marek.brylew@apsl.edu.pl

 

dr hab. Sylwia Góra, prof. AP

e-mail : sylwia.gora@apsl.edu.pl

 

dr hab. Agnieszka Lipska – Sondecka, prof. AP

e-mail : agnieszka.lipska-sondecka@apsl.edu.pl

 

dr Marek Bednarz

e-mail : marek.bednarz@apsl.edu.pl

 

dr Daria Bieńkowska

e-mail : tittke@wp.pl

 

dr Magdalena Fiternicka – Gorzko

e-mail : magdalena.fiternicka@apsl.edu.pl

 

dr Paweł Nieczuja – Ostrowski

e-mail : pawel.nieczuja-ostrowski@apsl.edu.pl

 

 

 

 

Znajdziesz nas tutaj