Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Socjologia

Organizacja roku akademickiego 2020/21

Tu zobacz: https://www.apsl.edu.pl/Studenci/Sprawy-organizacyjne/organizacja-roku-akademickiego

Organizacja zajęć w semestrze zimowym 2020/21

Szanowni Studenci Katedry Socjologii i Politologii wszystkich roczników!

Zajęcia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/21 będą nietypowe z powodu zagrożenia epidemicznego. Rozpoczynamy je 5 października, w poniedziałek, według planów (dostępnych na stronie Katedry). 

Studenci I roku studiów stacjonarnych kierunku Socjologia rozpoczynają zajęcia w formie tradycyjnej, które trwać będą tylko przez pierwszy tydzień (5-9. 10. 2020). Proszę zabrać ze sobą maseczki na twarz i zajmować miejsca w salach w oddaleniu 2m od siebie.

Od 12.10. 2020 zdecydowana większość zajęć odbywać się będzie zdalnie (on-line), przed ekranami komputerów (smartfonów), ale w czasie rzeczywistym, to znaczy, że w godzinach wyznaczonych w planie zajęć. Wykładowcy uzgodnią z Wami metody komunikacji, warunki zaliczenia i program, w którym będziecie się kontaktować.

Studenci I roku studiów stacjonarnych kierunku Politologia rozpoczynają zajęcia w formie tradycyjnej 16.10.2020 r. W przypadku pytań i wątpliwości proszę się kontaktować z opiekunem roku (p. dr Marek Bednarz: marek.bednarz@apsl.edu.pl), Kierownikiem Zakładu Politologii (p. dr Marek Brylew: marek.brylew@apsl.edu.pl).

Wszystkie II i III lata rozpoczynają zajęcia w sposób zdalny. Zajęcia odbywać się będą synchronicznie z opublikowanym planem. W tych godzinach nastąpi łączenie z wykładowcą.

Uwaga Studenci I roku kierunku Socjologia studiów stacjonarnych

zapraszamy Was na spotkanie organizacyjno-informacyjne w poniedziałek 5.10.2020, godz. 15.20, budynek na ul. Kozietulskiego 6-7, sala nr 82 (III piętro).

W przypadku pytań i wątpliwości proszę się kontaktować z opiekunem roku (p. dr Anna Suchocka: anna.suchocka@apsl.edu.pl).

Kierownik Katedry Socjologii i Politologii
Prof.dr hab. Iryna Surina

 

Harmonogram zjazdów:

Studia stacjonarne

Studia niestacjonarne

Znajdziesz nas tutaj