Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Katedra Zarządzania

 

KATEDRA ZARZĄDZANIA

KIEROWNIK KATEDRY

dr Ewa Matuska
ul. Kozietulskiego 6-7

e-mail: ewa.matuska@apsl.edu.pl
tel. (sekretariat): 59 306 76 04

 

ZAKŁAD EKONOMII I ZARZĄDZANIA PRZEDSIĘBIORSTWEM
Kierownik Zakładu – dr hab. Magdalena Zioło, prof. AP
kontakt e-mail: magda.ziolo@wp.pl

L.P.PRACOWNIKKONTAKT E-MAIL
1dr hab. Piotr Walentynowicz, prof. APpiotr.walentynowicz@apsl.edu.pl
2dr Jarosław Szrederjaroslaw.szreder@apsl.edu.pl
3dr Maciej Koczergamaciej.koczerga@apsl.edu.pl
4dr Waldemar Kunzwaldemar.kunz@apsl.edu.pl
5dr Ewa Radawieckaewa.radawiecka@apsl.edu.pl
6dr Anna Rychły-Lipińskaanna.rychly-lipinska@apsl.edu.pl
7mgr Aldona Kulikowskaaldona.kulikowska@apsl.edu.pl
8dr hab. Piotr Siemiątkowskipiotrs@umk.pl
9dr Małgorzata Kwiatkowskamalgorzata1kwiatkowska@wp.pl
10mgr Czesława Klimascklimas@op.pl
11mgr Kamila Majchrzakkamilamajchrzak7@wp.pl
12mgr Magdalena Olechnowicz szulistka@tlen.pl
13dr hab. Liliana Goral liliana.goral@gmail.com

 

ZAKŁAD LOGISTYKI I INNOWACJI
Kierownik Zakładu – prof. dr hab. Piotr Niedzielski
kontakt e-miał: piotr.niedzielski@apsl.edu.pl

L.P.PRACOWNIKKONTAKT E-MAIL
1dr hab. Blanka Tundys, prof. APblanka.tundys@usz.edu.pl
2dr Robert Marekr.marek@wpit.umg.edu.pl
3mgr Wiesław Kamińskiwieslaw.kaminski@apsl.edu.pl
4mgr Bartosz Kołodziejczykbartosz.kolodziejczyk@apsl.edu.pl
5mgr Wiesław Staniuk  wieslaw.staniuk@apsl.edu.pl
6mgr Renata Szanterrenata.szanter@apsl.edu.pl
7mgr Anna Chojnowskaanna_chojnowska@interia.pl
8mgr Michał Staniukmstaniuk@gmail.com
9mgr Joanna Tymińskajoasiatyminska@gmail.com

 

ZAKŁAD MARKETINGU I ZARZĄDZANIA KAPITAŁEM SPOŁECZNYM 
Kierownik Zakładu – dr inż. Iwona Osmólska
kontakt e-mail: 
iwona.osmolska@apsl.edu.pl

L.P.PRACOWNIKKONTAKT E-MAIL
1dr hab. Włodzimierz  Strelcow, prof. APvolodymyr.streltsov@apsl.edu.pl
2dr Mirosław Betkowskimiroslaw.betkowski@apsl.edu.pl
3dr Irena Figurska                          irena.figurska@apsl.edu.pl
4dr Arkadiusz Grykoarkadiusz.gryko@apsl.edu.pl
5dr Ewa Matuskaewa.matuska@apsl.edu.pl
6mgr Michał Olejniczakmichal.olejniczak@apsl.edu.pl
7dr Julia Padafetdompolonii.wu3@gmail.com
8mgr Iwona Bartuchiwona.batruch@wp.pl
9mgr Jolanta Cabajjolanta.cabaj@i-mc.com.pl
10mgr Edyta Kostarczykedytapawilojc@o2.pl
11mgr Piotr Ławaczpl@piotrlawacz.pl
12mgr Ewa Olszówkaewa.olszowka@wp.pl
13mgr Marzena Śmigielskamalien261174@gmail.com
14mgr Włodzimierz Wolskiwlodzimierzwolski@op.pl

Znajdziesz nas tutaj