Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Katedra Socjologii i Politologii

 

KATEDRA SOCJOLOGII i POLITOLOGII

KIEROWNIK KATEDRY

dr Marek Brylew
ul. Jana Kozietulskiego 6-7
e-mail: 
marek.brylew@apsl.edu.pl

Zakład Socjologii
Kierownik Zakładu – Prof. dr hab. Iryna Surina
Kontakt e-mail: irina.surina@apsl.edu.pl
Lp.Tytuł, st.  naukowyImię i nazwiskoKontakt/ e-mail
1.dr hab. prof. APMarek Gorzkomarek.gorzko@apsl.edu.pl
2.dr hab. prof. APRyszard Kozłowskiryszard.kozlowski@apsl.edu.pl
3.drMałgorzata Chrzanowska-Gancarzmachrza@apsl.edu.pl
4.drAgnieszka Próchniakagnieszka.prochniak@apsl.edu.pl
5.drJózef Pruchniakjozef.pruchniak@apls.edu.pl
 umowa zlecenie  
 dr Beata Taraszkiewiczbeata.tarszkiewicz@biblioteka.apsl.edu.pl
 drAnna Suchockaaasuchocka@interia.pl
 mgrAdam Brulińskiadam_brulinski@interia.pl
 mgrSławomir Melerslameler@wp.pl

 

Zakład Socjologii Polityki
Kierownik Zakładu – dr Marek Bednarz
Kontakt e-mail: marek.bednarz@apsl.edu.pl

Lp.Tytuł, st.  naukowyImię i nazwisko Kontakt/ e-mail
1.dr hab. prof. APSylwia Górasylwia.gora@apsl.edu.pl
2.drMarek Brylewmarek.brylew@apsl.edu.pl
3.drDaria Bieńkowskadaria.bienkowska@apsl.edu.pl
4.drPaweł Nieczuja-Ostrowskipawel.nieczuja-ostrowski@apsl.edu.pl
5.drMagdalena Fiternicka-Gorzkomagdalena.fiternicka@apsl.edu.pl

 

Znajdziesz nas tutaj