Studenci mają własną strzelnicę

Z nowoczesnej strzelnicy laserowej mogą korzystać studenci z Koła Naukowego Gryfici, które działa przy Instytucie Bezpieczeństwa i Zarządzania. Urządzenie będzie im służyć do doskonalenia umiejętności strzeleckich. Pieniądze na jego zakup studenci pozyskali z programu Aktywna Akademia.

06.04.2021
Dyskusja ze specjalistami od bezpieczeństwa z Uniwersytetu Warszawskiego

Zarządzanie kryzysowe było tematem dyskusji naukowej pracowników Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Pomorskiej. W formule on-line rozmawiano m.in. o badaniach prowadzonych w tym zakresie oraz prezentowano nowe możliwości związane z kształceniem specjalistów z zakresu bezpieczeństwa.

29.03.2021
Nasi naukowcy z funduszami na badania

Osiem projektów badawczych będzie realizowanych w tym roku w Instytucie Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej. Wszystkie, złożone przez zatrudnionych w Instytucie naukowców, wnioski zyskały akceptację władz uczelni i co za tym idzie, gwarancję finansowania.

15.03.2021
Studenci zorganizowali webinary o zarządzaniu

Dwa webinary poświęcone kwestiom zarządzania zorganizowali studenci z Koła Naukowego IBIZA działającego w Instytucie Bezpieczeństwa i Zarządzania. Prelegentami byli pracownicy Katedry Zarządzania.

14.03.2021