Industry 5.0 – wykład prof. Skibniewskiego z University of Maryland

Prof. dr inż. Mirosław Skibniewski z University of Maryland, College Park w USA oraz Instytutu Informatyki Teoretycznej i Stosowanej Polskiej Akademii Nauk wygłosi wykład „Industry 5.0: Implications and Managerial Aspects for Polish industries”. Organizatorami wykładu, który odbędzie się w ramach nowej edycji programu „Wykład na 5+”są Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania oraz Biuro ds. Rozwoju i Współpracy Akad ...

26.01.2022
Nowy podręcznik zarządzania kryzysowego dla studentów

„Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych. Podstawy prawne i organizacyjne” – to nowy podręcznik akademicki przygotowany dla studentów przez pracowników Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku.

31.12.2021
Dziękujemy za życzenia

Okres Bożego Narodzenia i Nowego Roku to czas, gdy składamy sobie najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Za wszystkie ciepłe słowa, a było ich naprawdę wiele, które w ostatnich dniach kierowali Państwo pod adresem Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania składamy gorące podziękowania.