Webinar z ekspertem o wirtualnych maszynach

Możliwości zastosowania wirtualnej maszyny w celu podniesienia bezpieczeństwa systemu będą tematem webinarium organizowanego przez Zakład Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku. Spotkanie adresowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką.

11.10.2021
O konfliktach hybrydowych w Polskim Radiu Koszalin

Konflikty, wojny hybrydowe i kryzysy międzynarodowe były głównym tematem rozmowy dr. Mateusza Ziętarskiego z Katedry Bezpieczeństwa Narodowego na antenie Polskiego Radia Koszalin.

07.10.2021
W nowy rok akademicki z rekordową liczbą studentów

Ponad pięciuset nowych studentów rozpoczęło kształcenie w Instytucie Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej. To prawie trzydzieści procent wszystkich studentów, którzy rozpoczęli właśnie kształcenie na pierwszym roku studiów.

06.10.2021
O nowej książce dra Kunza w Radiu Koszalin

Możliwości i bariery rozwoju lokalnego były tematem rozmowy dr Waldemara Kunza w Polskim Radiu Koszalin. W audycji Radiowa Akademia Nauki Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania opowiadał m.in. o swojej najnowszej książce „Innowacyjne wsparcie rozwoju lokalnego”.

05.10.2021
Zmiany w kierownictwie Instytutu

Dr Agnieszka Sałek-Imińska, kierownik Katedry Zarządzania, została zastępcą dyrektora Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania ds. dydaktyki. Katedrą Zarządzania będzie teraz kierować dr Ewa Matuska.

30.09.2021