Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Znamy już zwycięzców olimpiady wiedzy o bezpieczeństwie

Znamy już zwycięzców olimpiady wiedzy o bezpieczeństwie

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumii zajął pierwsze miejsce w piątej edycji Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Drugi był Zespół Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim, a trzeci Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku. 

Tegoroczna edycja konkursu, który trwale wpisał się w kalendarz wydarzeń upowszechniających wiedzę o bezpieczeństwie, miała inny charakter niż zwykle. Z powodu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa, nie mogliśmy zorganizować w murach Akademii Pomorskiej finału, podczas którego uczestnicy mogliby zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności. 

W związku z tym – zgodnie z regulaminem – olimpiadę zakończyliśmy na pierwszym etapie. Zwycięzcami konkursu zostały drużyny, których prace konkursowe nadesłane na pierwszy etap, zostały najwyżej ocenione. Szkoły te otrzymają puchary, a uczniowie nagrody rzeczowe. Pozostali uczniowie, którzy zakwalifikowali się do finału otrzymają dyplomy uznania, a uczestnicy pierwszego etapu – dyplomy uczestnictwa. 

Do tegorocznego finału zakwalifikowało się piętnaście szkół z trzynastu miast z całej Polski. Organizatorem olimpiady był Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej.

 

Znajdziesz nas tutaj