Zmiany w kierownictwie Instytutu

Dr Agnieszka Sałek-Imińska, kierownik Katedry Zarządzania, została zastępcą dyrektora Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania ds. dydaktyki. Katedrą Zarządzania będzie teraz kierować dr Ewa Matuska.

Dr Sałek-Imińska zastąpiła na stanowisku zastępcy dyrektora dra Tomasza Pączka, który zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Podczas ostatniej w tym roku akademickim Rady Instytutu dyrektor Instytutu dr hab. Janusz Gierszewski, prof. AP, złożył podziękowania dr. Pączkowi za pełną zaangażowania i sukcesów pracę na rzecz IBiZ. Życzył mu też wielu sukcesów w działalności dydaktycznej i naukowej w trakcie dalszej pracy w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego.

Dr Agnieszka Sałek-Imińskaz sukcesami kierowała Katedrą Zarządzania od 2019 r. 1 października zastąpi ją na tym stanowisku dr Ewa Matuska, która pełniła już tę funkcję w latach 2016-2019, czyli od momentu uruchomienia w Akademii Pomorskiej studiów na kierunku Zarządzanie. Wcześniej dr Matuska związana była mi.n. z Wyższą Hanzeatycką Szkołą Zarządzania. W ostatnim czasie była zatrudniona jako adiunkt w Katedrze Zarządzania, pełniła też funkcję kierownika Zakładu Zarządzania.