Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Wsparcie w rozwoju kobiet z branży logistycznej

Wsparcie w rozwoju kobiet z branży logistycznej

Wszystkie panie zainteresowane rozwojem swojej kariery zawodowej w branży logistycznej zapraszamy do udziału spotkaniu Klubu kobiet w transporcie i logistyce, którego współorganizatorem jest Katedra Zarządzania Akademii Pomorskiej.

Wszystkie panie zainteresowane rozwojem swojej kariery zawodowej w branży logistycznej zapraszamy do udziału spotkaniu Klubu kobiet w transporcie i logistyce, którego współorganizatorem jest Katedra Zarządzania Akademii Pomorskiej. 
Podczas spotkania, które odbędzie się w formule on-line, będzie można bliżej zapoznać się z ideą naszego klubu, wysłuchać prelekcji ekspertów na temat szans kobiet w branży logistycznej, wziąć udział w sesjach mentorskich i nawiązać kontakty z innymi uczestniczkami spotkania. 
Spotkanie odbędzie się 30 marca w godz. 10-12. Wymagana wcześniejsza rejestracja https://tiny.pl/9nz3q  Link do spotkania zostanie dostarczony zarejestrowanym osobom. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim. 

Nasz klub prowadzimy w ramach projektu „WIL Power: Advancing Women in Transport + Logistic”, który realizujemy w ramach programu Erasmus + od grudnia 2020 roku. Najbliższe spotkanie jest pierwszym z cyklu adresowanych do kobiet, szkoleń wzmacniających ich kompetencje zawodowe i przywódcze.  

Katedra Zarządzania projekt ten realizuje w partnerstwie z Federacją Stowarzyszeń Rady Naukowo-Technicznej Regionu Zachodniopomorskiego w Szczecinie, Education Mobility Grid GbR z Niemiec, Momentum Marketing Services Limited z Irlandii i Canice Consulting Limited z Wielkiej Brytanii.

Znajdziesz nas tutaj