Webinar z ekspertem o wirtualnych maszynach

Możliwości zastosowania wirtualnej maszyny w celu podniesienia bezpieczeństwa systemu będą tematem webinarium organizowanego przez Zakład Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku. Spotkanie adresowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką.

Prelegentką będzie: dr inż. Lucyna Pyzik - ON-Line EDUCATION w Warszawie/ Warszawska Uczelnia Medyczna.

Specjalizuje się w sieciowych systemach operacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem systemów linuksowych. Certyfikowany instruktor i inżynier systemów z rodziny SUSE. Współtwórca i pomysłodawca Zintegrowanego systemu zdalnego nauczania wraz z zdalnym systemem egzaminacyjnym.

Webinar odbędzie się 15 października 2021 r. w godz. 16.30-17.30 na platformie Teams:

meet.google.com/ywd-szwm-hss

Link będzie aktywny 20 minut przed rozpoczęciem webinarium.

Webinarium nieodpłatne