Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Webinar z ekspertami o nowych technologiach

Webinar z ekspertami o nowych technologiach

Możliwości wykorzystania druku 3D będą tematem webinarium organizowanego przez Zakład Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku. Spotkanie adresowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tą technologią. 

Podczas webinarium będzie można dowiedzieć się jak we własnym zakresie wykorzystać technologię druku 3D do skutecznej promocji i reklamy oraz o możliwości jej zastosowania w inżynierii odwrotnej. W ciągu 1,5 godziny specjaliści z zakresu nowych technologii przedstawią m.in. zagadnienia z zakresu druku 3D, kwestie zapotrzebowania rynku pracy na specjalistów w zakresie cybermediów i nowych technologii, a także zagrożeń jakie niesie rzeczywistość XXI wieku.

Prelegentami będą: mgr inż. Jacek Kawałek – ze stowarzyszenia Sapere Aude, uczestnik wielu projektów druku 3D, autor programu studiów podyplomowych Zastosowanie nowoczesnych technologii 3d w edukacji, które prowadzone będą w Akademii Pomorskiej, a także specjaliści z Zakładu Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku: dr Joanna Grubicka, (kierownik zakładu) oraz dr hab. inż. Mariusz Frączek, prof. AP i dr Mateusz Nitka.

 

Webinar odbędzie się 20 maja 2021 r. w godz. 17.00-18.30 na platformie Google Meet:

https://meet.google.com/whd-wqns-mst

webianrium nieodpłatne

Znajdziesz nas tutaj