Webinar z ekspertami o cyberbezpieczeństwie

Cyberbezpieczeństwo teoria i praktyka to temat webinarium naukowego, które organizuje Zakład Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Specjaliści z zakresu cyberbezpieczeństwa w ciągu dwóch godzin przekażą m.in. najnowszą widzę na temat zakresu ustawowych zadań podmiotów w realizacji cyberbezpieczeństwa i warunków cyber gwarancji poufności informacji podczas nauki i pracy zdalnej. Omówią także kwestie zapotrzebowania rynku pracy na specjalistów cyberzarządzania oraz przedstawią możliwości ich systemowego kształcenia w Akademii Pomorskiej.

Prelegantami będą: Jarosław Feliński - wieloletni wykładowca akademicki, autor programów szkolenia podyplomowego, audytor wiodący ISO 27001, prezes SIODO; Robert Puc - wykładowca akademicki, szef służb IT w jednostkach samorządu terytorialnego, audytor wiodący systemów IT i cyber, a także specjaliści z Zakładu Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku: dr Joanna Grubicka, (kierownik zakładu) oraz dr hab. inż. Mariusz Frączek, prof. AP.

Webinar odbędzie się 18 maja 2021 r. w godz. 17.00-19.00 na platformie Google Meet:

webianrium nieodpłatne