Warsztat o pracy w sektorze usług dla biznesu

Studenci Zarządzania Akademii Pomorskiej mogą wziąć udział w warsztacie na temat możliwości pracy w sektorze nowoczesnych usług biznesowych.

Podczas spotkania, które odbędzie się w formule on-line, jego uczestnicy dowiedzą się jak wygląda praca w takich firmy jak IBM, Google czy HP oraz jakie kompetencje mogą pomóc w znalezieniu tak atrakcyjnej pracy. Zapoznają się także z perspektywami kariery zawodowej w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu oraz z jego rozwojem w Polsce.

Warsztat odbędzie się 9 marca o godz. 9.00. Osoby, które chcą wziąć w nim udział muszą zgłosić się do 3 marca do godz. 18.00 wypełniając formularz rejestracyjny dostępny u mgr Aldony Kulikowskiej z Zakładu Dydaktyki Zarządzania i Logistyki.

W warsztacie wezmą udział m.in: Natalia Fałek – strategy client manager w Channel Advisor - firmie notowanej na nowojorskiej giełdzie, która jako ekspert od digital marketingu pracuje na rzecz wielu korporacji międzynarodowych optymalizując procesy biznesowe oraz Bartosz Sobotka – konsultant wielu projektów biznesowych w kontekście wdrażania idei Smart City oraz budowy Społeczeństwa 4.0.

Warsztat organizowany jest w ramach działania „Zwiększenie wiedzy o potrzebach kwalifikacyjno-zawodowych” projektu „Sektorowa Rada ds. Kompetencji Nowoczesnych Usług Biznesowych” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.