Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Udana zbiórka prezentów - otworzyliśmy serca dla dzieci

Udana zbiórka prezentów - otworzyliśmy serca dla dzieci

Pomogliśmy dzieciom przebywającym w Pomorskim Hospicjum dla Dzieci. Zbiórka prezentów zainicjowana przez studentkę Katedry Zarządzania przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. 

Ilość darów zebranych na uczelni, w szkołach podstawowych, a także od indywidualnych osób, które dowiedziały się o akcji była tak duża, że zgromadzone dary aż cztery razy wypełniły po brzegi samochód, którym je transportowano. W ramach akcji zebrano dużo artykułów kosmetycznych, pampersów, chusteczek, żywności oraz oczywiście zabawek, a także prezenty przeznaczone dla indywidualnie wybranych przez darczyńców dzieci. 

Organizatorką akcji była Ewelina Łunkiewicz - studentka pierwszego roku studiów drugiego stopnia na kierunku Zarządzanie. Za okazane serce inicjatorzy akcji dziękują wszystkim darczyńcom oraz pracownikom Akademii Pomorskiej, którzy pomogli w organizacji przedsięwzięcia przede wszystkim mgr Aldonie Kulikowskiej z Katedry Zarządzania oraz dr Renacie Wiadernej-Kuśnierz z Instytutu Prawa i Administracji.
 

image alt text
image alt text

Znajdziesz nas tutaj