Szanowni Studenci, informujemy, że  7 listopada br. zostanie uruchomiony dostęp do nowej listy tytułów w Ibuk Libra

Szanowni Studenci, informujemy, że 7 listopada br. zostanie uruchomiony dostęp do nowej listy tytułów w Ibuk Libra

Zachęcamy serdecznie do korzystania z ibuków. Poniżej znajduje się instrukcja dla użytkowników serwisu:

Czytanie książek w IBUK LIBRA umożliwia dedykowane oprogramowanie, dzięki któremu wejście do udostępnionych publikacji odbywa się przez przeglądarkę WWW, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji.

1) Dostęp do publikacji z sieci uczelnianej na stronie http://libra.ibuk.pl

Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje (ok. 1600 tytuów, w tym wykupione przez AP oraz darmowe).

Wystarczy kliknąć na wybraną publikację, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści.

Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.

2) Dostęp do publikacji spoza sieci uczelnianej na stronie libra.ibuk.pl

Unikalny kod PIN do zdalnego logowania można otrzymać w Oddziale Informacji Naukowej Biblioteki Uczelnianej AP (pok. 7 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, oraz soboty w godz. 9-16).