Studenci zorganizowali webinary o zarządzaniu

Dwa webinary poświęcone kwestiom zarządzania zorganizowali studenci z Koła Naukowego IBIZA działającego w Instytucie Bezpieczeństwa i Zarządzania. Prelegentami byli pracownicy Katedry Zarządzania.

Pierwszego dnia dr Ewa Matuska opowiadała zgromadzonym przed komputerami czego uczy nas pandemia w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Podczas drugiego spotkania mgr Ewa Kuszniar tłumaczyła studentom, nie tylko kierunków zarządzanie i logistyka, co powinni wiedzieć na temat rachunkowości wchodząc na rynek pracy.

Oba spotkania były dla studentów okazją do pogłębienia wiedzy i do poznania odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania z zakresu, który był tematem webinarów, gdyż na koniec każdego z wirtualnych spotkań, ich uczestnicy mogli zadawać prelegentom pytania.

W spotkaniach udział wzięło kilkudziesięciu studentów. Członkowie Koła Naukowego IBIZA już planują kolejne tego typu wydarzenia.