Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Spotkanie organizacyjne dla studentów uczestniczących w module podstawowym i podoficerskim Legii Akademickiej

Spotkanie organizacyjne dla studentów uczestniczących w module podstawowym i podoficerskim Legii Akademickiej

30 marca 2022 r. (środa) o godz. 11.00 w auli nr 16 Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania przy ul. Arciszewskiego 22 D odbędzie się na spotkanie organizacyjne dla studentów uczestniczących w module podstawowym i podoficerskim Legii Akademickiej

Akademia Pomorska w Słupsku w roku akademickim 2021 / 2022 została wyłoniona do realizacji piątej edycji programu ochotniczego szkolenia wojskowego studentów w ramach Legii Akademickiej organizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Ministerstwo Obrony Narodowej.

30 marca 2022 r. (środa) o godz. 11.00 w auli nr 16 Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania przy ul. Arciszewskiego 22 D odbędzie się na spotkanie organizacyjne dla studentów uczestniczących w module podstawowym i podoficerskim Legii Akademickiej. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego z Gdańska, Wojskowej Komendy Uzupełnień ze Słupska oraz jednostki patronackiej tj. 7 Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej z Gdańska i Słupska. Zaproszeni goście oraz nauczyciele akademiccy przybliżą studentom sposób realizacji szkolenia teoretycznego oraz praktycznego w ramach projektu szkoleniowego Legia Akademicka oraz odpowiedzą na ewentualne pytania związane z ich przebiegiem. Koordynacją prac zespołu organizacyjnego zajmuje się mgr inż. Eugeniusz Kołpaczyński z Zakładu Dydaktyki Bezpieczeństwa.

Znajdziesz nas tutaj