Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Prezentujemy wyniki najnowszych badań dotyczących bezpieczeństwa w Słupsku

Prezentujemy wyniki najnowszych badań dotyczących bezpieczeństwa w Słupsku

Jak słupszczanie postrzegają bezpieczeństwo w mieście – będzie można dowiedzieć się z badań, które przeprowadził Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku. Ich prezentacja odbędzie się już 8 czerwca podczas spotkania z przedstawicielami władz miasta oraz służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w regionie.

Prezentacja odbędzie się w formule on-line. Podstawą dyskusji będzie raport z badania „Ocena bezpieczeństwa i porządku publicznego w granicach miasta Słupska przez mieszkańców miasta w latach 2019-2020”, które przeprowadzili pracownicy Katedry Bezpieczeństwa Narodowego przy wsparciu studentów oraz uczniów Zespołu Szkół Informatycznych w Słupsku.  

Badanie pozwoliło określić jak mieszkańcy Słupska postrzegają poziom bezpieczeństwa w Słupsku i jak oceniają w tym aspekcie działania policji, straży pożarnej, straży miejskiej oraz agencji ochrony osób i mienia. Opracowane wyniki badań udostępnione zostaną  przedstawicielom służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, które będą mogły wykorzystać je w codziennej pracy. 

Debata odbędzie się 8 czerwca w godz. 10.00-12.30 na platformie Google Meets:

https://meet.google.com/sok-xvob-dng

 

image alt text

Znajdziesz nas tutaj