Praktyki studenckie

Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją: DOTYCZY STUDENCKICH PRAKTYK ZAWODOWYCH STUDENTÓW KATEDRY BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO

DOTYCZY STUDENCKICH PRAKTYK ZAWODOWYCH STUDENTÓWKATEDRY BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO

Przypominam o nadsyłaniu/dostarczaniu oryginałów dokumentów na poniższy adres w pierwszej kolejności studentom lat kończących w tym roku akademickim 2019/2020 proces nauczania po zrealizowanych studenckich praktykach zawodowych u pracodawców oraz wniosków dotyczących zaliczenia studenckich praktyk zawodowych z dokumentami w ramach pracy zawodowej/stażu/przeszkolenia.

od poniedziałku do piątku w godzinach 9-12
lub pocztą tradycyjną na adres:
Kancelaria Ogólna Akademii Pomorskiej ul. Arciszewskiego 22a, pok. 35, 76-200 Słupsk z dopiskiem: „Studencka Praktyka Zawodowa KBN/Robert Czyż”

Podyktowane to jest koniecznością terminowego dokonania wpisu w protokół znajdujący się w e-dziekanacie oraz kartach studentów zgodnie z przyjętymi założeniami w Regulaminie studenckich praktyk zawodowych w KBN.

Szczegóły znajdziecie Państwo pod linkiem: Praktyki studenckie - Katedra Bezpieczeństwa Narodowego

Korespondencję e-mailową należy kierować na adres: praktyki.kbn@apsl.edu.pl

/-/ Akademicki Opiekun Praktyk w KBN: mgr Robert Czyż