Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Podpowiadamy maturzystom jakie studia wybrać

Podpowiadamy maturzystom jakie studia wybrać

Ruszyła nasza akcja „zAPytaj nas o studia”, czyli cykl spotkań on-line, podczas których pomagamy absolwentom szkół średnich podjąć decyzję jaki kierunek studiów wybrać.

W każdy wtorek do końca czerwca wykładowcy z Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej przez godzinę będą odpowiadać na indywidulne pytania uczniów kończących szkołę średnią, którzy zainteresowani są studiami na kierunkach prowadzonych w Instytucie. 

Liczymy, że pozwoli to uczniom rozwiać wątpliwości co do wyboru odpowiedniej ścieżki kształcenia, gdyż będą mogli dowiedzieć się m.in. jakie predyspozycje trzeba mieć do studiowania poszczególnych kierunków, jak wyglądają programy i proces kształcenia oraz jakie perspektywy kariery zawodowej daje ich ukończenie. 

W każdy wtorek na platformie Google Meets dyżurować będzie trzech wykładowców znających specyfikę prowadzonych studiów, którzy będą odpowiadać na pytania dotyczące: Inżynierii cyberprzestrzeni, Zarządzania, Logistyki, Bezpieczeństwa Narodowego, Socjologii i Stosunków Międzynarodowych. 

Udział w rozmowie można wziąć korzystając w każdy wtorek w  godz. 16.00 – 17.00 z linków, które w dniu akcji publikujemy na naszych profilach na Facebooku.

 

Znajdziesz nas tutaj