Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
O karierze w wojskach obrony cyberprzestrzeni

O karierze w wojskach obrony cyberprzestrzeni

Jak wygląda praca w wojskach obrony cyberprzestrzeni będzie można dowiedzieć się podczas spotkania, które organizuje Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej.

W spotkaniu, które odbędzie się 17 maja wezmą udział przedstawiciele Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni – Dowództwa Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni, którzy opowiedzą o możliwości wstąpienia do armii oraz korzyściach i możliwościach rozwoju związanych z pełnieniem służby w Wojskach Obrony Cyberprzestrzeni. Wskażą też jakie są możliwości zatrudnienia w NCBC-DKWOC jako pracownik cywilny. Uczestnicy spotkania dowiedzą się też jaka jest historia, struktura oraz zadania tych wojsk oraz jakie jest ich znaczenie we współczesnych siłach zbrojnych. 


Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.30 i będzie trwało około 1,5 godziny. Odbędzie się w formie hybrydowej. Goście z Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni połączą się zdalnie ze studentami, którzy będą zgormadzeni w budynku przy ul. Arciszewskiego 22 d, gdzie mieści się Katedra Bezpieczeństwa Narodowego. Będzie też możliwość udziału w spotkaniu on-line. Link do spotkania udostępniony będzie w mediach społecznościowych Katedry Bezpieczeństwa Narodowego. 
 

Link do spotkania: https://vtc.ron.mil.pl/meeting/905667639?secret=8lkimXrMEf188FVWQ1hlEQ

Znajdziesz nas tutaj