Nasi studenci doradzają absolwentom szkół średnich

Rozpoczynamy kolejną akcję, która ma pomóc absolwentom szkół średnich podjąć decyzję jaki kierunek studiów wybrać.  Tym razem w ramach cyklu spotkań on-line „jak jest nAPrawdę” nasi studenci będą odpowiadać na indywidualne pytania dotyczące m.in. jakości kształcenia, organizacji studiów, życia studenckiego.

Liczymy, że pozwoli to uczniom rozwiać wątpliwości co do wyboru studiów, gdyż będą mogli poznać opinie osób, które już zdecydowały się studia w Instytucie Bezpieczeństwa i Zarządzania.

W każdy ostatni czwartek do końca czerwca na platformie Google Meets dyżurować będzie trzech studentów, którzy będą odpowiadać na pytania dotyczące studiowania w Katedrach Zarządzania, Socjologii i Politologii oraz Bezpieczeństwa Narodowego. Pierwszy dyżur w czwartek 29 kwietnia w godzinach 16.00-17.00. Kolejne w tych samych godzinach 27 maja i 24 czerwca. Linki do spotkań będziemy w dniu spotkania zamieszczać w naszych serwisach społecznościowych.