Listy do Mikołaja

Razem spełnijmy marzenia chorych dzieci

Zbiórkę prezentów mikołajkowych dla dzieci, przebywających w Pomorskim Hospicjum dla Dzieci organizuje studentka Katedry Zarządzania.

Do akcji mogą włączyć się wszyscy, którzy chcą wywołać uśmiech na twarzach nieuleczalnie chorych dzieci. Wystarczy przygotować prezenty, które będą spełnieniem ich marzeń i potrzeb zgłaszanych przez rodziców. Osoby, które chcą pomóc, nie muszą się zastanawiać o czym marzą i czego potrzebują przebywający w hospicjum. Dzieci wraz z rodzicami przygotowały bowiem „listy do Mikołaja”, czyli wykaz potrzebnych im rzeczy. Listy te znajdziecie w załączniku.

Organizatorem akcji jest Ewelina Łunkiewcz – studentka drugiego roku Zarządzania – studiów drugiego stopnia. Osoby, które chcą przyłączyć się do akcji – do czego serdecznie zachęcamy – prosimy o kontakt e-mail: ewelinaszczygiel@o2.pl. Otwórzmy nasze serca.