Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Komunikat nr 2 z 3 edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

Komunikat nr 2 z 3 edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

DRODZY PAŃSTWO

To piękne kiedy człowiek może liczyć na innych ludzi. Tymi Wspaniałymi - jesteście Państwo, którzy nie licząc czasu ani nie kalkulując czy się coś dla mnie opłaca czy nie, potrafią robić rzeczy wyjątkowe dla innych, mam tu na myśli młodzież, która była dzisiaj głównym aktorem Olimpiady.

Skłamałbym gdybym nie wyznał całej prawdy. Dzisiejsze, nasze wspólne przedsięwzięcie było dla nas wszystkich wielkim wyzwaniem z dwóch prostych powodów:
- po pierwsze,  Olimpiada miała po raz pierwszy charakter ogólnopolski,
- po drugie, była organizowana  w ramach Jubileuszu Uczelni i Instytutu.

Była  również lekcją wzajemnego zaufania i szacunku dla siebie  w każdej sytuacji. Była też lekcją dla naszych przełożonych na których mogliśmy zawsze liczyć. Duże wsparcie otrzymywaliśmy zawsze z Dziekanatu i Sekretariatu Instytutu – to wielka sprawa.

W związku z tym Szanowni Państwo pragnę Wszystkim, jako ten, który był bezpośrednio odpowiedzialny za organizację  tego wspaniałego przedsięwzięcia pięknie podziękować. To co Państwo dzisiaj uczyniliście dla młodzieży z całej Polski, to była nie tylko lekcja edukacji dla bezpieczeństwa, ale przede wszystkim wielka promocja naszego Instytutu, Wydziału, Uczelni. Jednocześnie dziękuję moim przełożonym za zaufanie, jakim mnie obdarzyli. Wykonywana praca była dzięki Wam wszystkim o wiele przyjemniejsza, niż mogłoby się to wydawać. Mam nadzieję, że nasze relacje nadal pozostaną w takich samych stosunkach jakie towarzyszyły nam przy organizacji Olimpiady.  

Za to wszystko jeszcze raz serdecznie dziękuję
             
  dr Stanisław Zarobny
  Koordynator Olimpiady

Znajdziesz nas tutaj