Komunikat dot. konferencji "Współczesny człowiek wobec wyzwań i zagrożeń w cyberprzestrzeni"

Aktualności "Współczesny człowiek wobec wyzwań w cyberprzestrzeni" - nowa formuła i termin konferencji

Szanowni Państwo,
Komitet organizacyjny konferencji "Współczesny człowiek wobec wyzwań i zagrożeń w cyberprzestrzeni" informuje Państwa  o następujących zmianach:
Konferencja odbędzie się w dniu: 15 - 18.11. 2020 r.
Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej. Możliwość uczestnictwa w formule hybrydowej została wprowadzona w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w Polsce i na świecie.

Formuła hybrydowa oznacza to, iż Uczestnik/czka może dokonać wyboru sposobu uczestnictwa:

1. czynny udział osobiście w ramach konferencji połączonej z konferencją:  Społeczeństwo 4.0 a edukacja. Szansa, wyzwania i zagrożenia  w dn. 15-18.11.2020. Wystąpienie w salach pokładu promu 20 - 30 osób,  zachowując wszystkie zasady bezpieczeństwa uczestników.
  2. bierne wystąpienie - wysłanie nagrania wystąpienia, który będzie przedstawiony uczestnikom w trakcie konferencji
  3. bierny udział jako Obserwator (transmisja obrad konferencji za pomocą kanału Uczelni na YouTube) – bez możliwości wystąpienia

Zapraszamy do zapoznania się z treścią załącznika.

Uczestnik sam decyduje o formule, która jest dla niego bardziej odpowiednia!.
Proszę w przypadku uczestnictwa wyboru czynnego o temat wystąpienia (komitet organizacyjny jest w trakcie przygotowań programu konferencji) do dn. 27.08.2020.

Proszę o tematy wystąpień na adres:
joanna.grubicka@apsl.edu.pl

Zapraszam serdecznie wraz z zespołem organizacyjnym
Joanna Grubicka
Przewodnicząca konferencji