Dowiedz się jak zarządzać cyberbezpieczeństwem

Zarządzanie cyberbezpieczeństwem z wykorzystaniem zintegrowanej platformy SecureVisio – to tytuł kolejnego webinarium Zakładu Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Spotkanie adresowane do studentów Inżynierii Cyberprzestrzeni oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką. Webinar, który odbędzie się 29 marca o godz. 10.00 poprowadzi inżynier techniczny Dominik Hawryluk.
Spotkanie będzie złożone z trzech modułów:

1. Zarządzanie cyberbezpieczeństwem: Dlaczego warto to robić? Wymagania prawne (UoKSC, KRI, RODO), dobre praktyki w zakresie zarządzania cyberbezpieczeństwem.
  2. Prezentacja systemu SecureVisio: Wprowadzenie do systemu Centralne repozytorium i operacje na logach, wykrywanie incydentów (SIEM, UEBA), reakcja na incydenty (SOAR), zarządzanie podatnościami (SOAR), dashboardy, raportowanie.
  3. Sesja pytań i odpowiedzi: Możliwości stworzenia planu backupu, który pozwoli przejść audyt cyberbezpieczeństwa.

By wziąć udział w webinarze należy się zarejestrować: https://tiny.pl/9n3wj