Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Bezpieczne Miasto Słupsk

Bezpieczne Miasto Słupsk

Zadanie badawcze, pt.  Ocena bezpieczeństwa i porządku publicznego w granicach miasta Słupsk przez mieszkańców miasta - edycja VI (6) 2019

 Szanowni Państwo.
          Kadra naukowo–dydaktyczna i dydaktyczna Katedry Bezpieczeństwa Narodowego z Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania  Akademii Pomorskiej w Słupsku realizuje zadanie badawcze pt. Ocena bezpieczeństwa i porządku publicznego w granicach miasta Słupsk przez mieszkańców miasta” - edycja VI (6) 2019, które ma na celu sprawdzenie poziomu bezpieczeństwa i porządku publicznego w mieście Słupsk. 
          W związku z potrzebą zebrania obiektywnego materiału badawczego udostępniamy Państwu ankietę w wersji internetowej, która jest dostępna na każdym urządzeniu mobilnym z dostępem do Internetu.  
          Ankieta ma charakter dobrowolny i anonimowy. W związku z tym prosimy o udzielenie przemyślanych odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie. Każda odpowiedź jest cenna, jeśli tylko jest szczera i wyraża własną opinię odpowiadającego.
          Wyniki zostaną przedstawione w zbiorczej formie i będą wykorzystane do celów badawczych w celu analizy i oceny problematyki bezpieczeństwa i porządku publicznego w Słupsku. 

Serdecznie dziękujemy za udział w badaniu
Zespół Badawczy                   

Ankieta

https://forms.gle/izHwcsqpzA93r9u77

image alt text

Plakat

image alt text

Znajdziesz nas tutaj