Bardziej zielone miasta – szkoła letnia dla studentów

Studenci, którzy interesują się  innowacjami w rozwiązywanie problemów miast mogą wziąć udział w  bezpłatnych zajęciach zorganizowanych w ramach Letniej Szkoły, które odbędą się we Włoszech i Francji. Propozycja adresowana jest głównie do studentów Zarządzania i Logistyki, aplikować mogą jednak także studenci innych kierunków.

23.05.2022
Pierwsza obrona doktoratu w Instytucie Bezpieczeństwa i Zarządzania

Rada Dyscypliny Naukowej Nauk o Bezpieczeństwie Akademii Pomorskiej w Słupsku przyznała tytuł doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauk o bezpieczeństwie mgr Martynie Bluhm, która przygotowała dysertację „Skuteczność metod stosowanych w pracy detektywa w obszarze bezpieczeństwa publicznego”.

19.05.2022
Wykład o zarządzaniu kryzysowym z ekspertem ze Słowacji

Międzynarodowe zarządzanie kryzysowe – będzie tematem pierwszego wykładu trzeciej edycji programu „Wykład na 5+”. Wygłosi go prof. Pavel Nečas z Wydziału Studiów nad Bezpieczeństwem Uniwersytetu Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy.

19.05.2022
Pionierska oferta edukacyjna w Katedrze Zarządzania

Innowacyjne studia dualne realizowane wspólnie z pracodawcą uruchamia Akademia Pomorska w Słupsku. Od października na kierunku Logistyka kształcić się będą pracownicy Markosu z podsłupskiego Głobina – jednej z największych firm w regionie.

09.05.2022
KONKURS DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Zakład Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz studenci kierunku INŻYNIERIA CYBERPRZESTRZENI zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa pomorskiego do udziału w konkursie "BEZPIECZEŃSTWO W CYBERPRZESTRZENI".

06.05.2022