Ze starostą słupskim o kreowaniu rozwoju lokalnego

Tworzenie strategii jednostek samorządu terytorialnego i ich rola w kreowaniu rozwoju lokalnego były tematem spotkania starosty słupskiego Pawła Lisowskiego ze studentami pierwszego roku Zarządzania Akademii Pomorskiej.

14.05.2021
Webinar z ekspertami o cyberbezpieczeństwie

Cyberbezpieczeństwo teoria i praktyka to temat webinarium naukowego, które organizuje Zakład Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku.

12.05.2021
Podsumowanie badań dotyczących bezpieczeństwa w Słupsku

Debata z udziałem przedstawicieli władz miasta oraz służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo będzie jednym z elementów podsumowania badań dotyczących postrzegania poziomu bezpieczeństwa w Słupsku przeprowadzonych przez pracowników Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej.

06.05.2021
Sympozjum o Człowieku 2.0

Trzydziestu  naukowców, z czterech krajów Europy Środkowej i Wschodniej, dyskutowało o tym, jak rozwój świata i nowoczesnych technologii wpływa na nasze życie. Organizatorem debaty była Katedra Socjologii i Politologii Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej.

30.04.2021
Pierwsze spotkanie w ramach nowej edycji Legii Akademickiej

Studenci, zainteresowani udziałem w czwartej już edycji Legii Akademickiej, wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Wojska Polskiego. Z uwagi na ograniczenia związane z pandemią odbyło się ono w formule on-line.

30.04.2021
Podpowiadamy maturzystom jakie studia wybrać

Ruszyła nasza akcja „zAPytaj nas o studia”, czyli cykl spotkań on-line, podczas których pomagamy absolwentom szkół średnich podjąć decyzję jaki kierunek studiów wybrać.

21.04.2021