Rozmowy przez ocean o teorii gier

Prof. Monika Nalepa z University of Chicago przybliżyła wykładowcom z Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej podstawy teorii gier. Wykład odbył się w formule on-line. Uczestniczyło w nim kilkadziesiąt osób.

15.01.2021
Kondolencje

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dr. hab. Jerzego Hauzińskiego.

29.12.2020
Nasi pracownicy w debacie o wydarzeniach grudniowych

Naukowcy z Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej wzięli udział w debacie poświęconej rocznicy Grudnia’70 zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy.

22.12.2020
Z ekspertem z Nowej Zelandii o terroryzmie

Zapobieganie i zwalczanie terroryzmu było tematem wykładu, który wygłosił dr Aidan Gnoth z nowozelandzkiego National Centre for Peace and Conflict Studies University of Otago.

21.12.2020
Opiekun Praktyk - przerwa świąteczno-noworoczna

Z uwagi na przerwę świąteczno-noworoczną 2020-2021 najbliższe Konsultacje z Akademickim Opiekunem Praktyk z KBN-u/Instytutowym Koordynatorem Praktyk i Staży w IBiZ odbędą się w dniu 13.01.2021 roku.

18.12.2020