Konferencja naukowa o skutkach pandemii – zapraszamy do udziału

Zagrożenia i szanse związane z zarządzaniem i szeroko rozumianym bezpieczeństwem w warunkach pandemii będą hasłem przewodnim II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Zarządzanie i bezpieczeństwo w świetle COVID-19:  zagrożenia – wyzwania – szanse”, którą organizuje Katedra Zarządzania Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku.

25.02.2021
Profesor Józef Sadowski przechodzi na emeryturę

Podstawy zarządzania to tylko jedne z wielu zajęć, na których dzielił się swoją wiedzą ze studentami dr hab. Józef Sadowski, prof. AP z Katedry Zarządzania. Mimo że już wcześniej posiadał uprawnienia emerytalne cały czas aktywnie zajmował się działalnością naukową i dydaktyczną. Teraz postanowił odpocząć i skupić się tylko na pracy naukowej.

16.02.2021
Kolejna edycja olimpiady dla uczniów szkół średnich

Rusza piąta edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności adresowana do młodzieży szkół średnich. Zainteresowani udziałem w niej mogą się zgłaszać do 20 lutego.

09.02.2021
Studenci z praktykiem rozmawiali o funkcjonowaniu aresztu

Studenci z Koła Naukowego Socjologów i Kryminologów Progressum, działającego przy Katedrze Socjologii i Politologii Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania, wzięli udział w seminarium naukowym „Osadzeni i funkcjonariusze aresztu śledczego w dobie pandemii”.

03.02.2021