godloUP logo
Sign LanguageWłącz wersję dla słabowidzącychLogin

Instytut Bezpieczeństwa i Socjologii

Kolejny pracownik naszego Instytutu uzyskał tytuł doktora

Rada Naukowa Dyscypliny Nauk o Bezpieczeństwie Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku przyznała stopień naukowy doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauk o bezpieczeństwie mgr. Piotrowi Świnderowi, który przygotował dysertację pt. „Rola systemu informacyjnego w instytucjach zarządzania kryzysowego na przykładzie województwa pomorskiego”.

Publiczna obrona doktoratu odbyła się 20 października 2023 r., w Instytucie Bezpieczeństwa i Socjologii UP. Promotorem pracy był dr hab. Andrzej Urbanek, prof. UP, a promotorem pomocniczym dr Adam Kwiatkowski. Pracę doktoranta wnikliwej recenzji poddali prof. dr hab. inż. Andrzej Żebrowski z Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego APEIRON w Krakowie oraz prof. dr hab. inż. Waldemar Kitler, z Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie.
Serdecznie gratulujemy Panu Doktorowi.